Hledáme Patrony pro 365 dní - Mantova

Přejít na obsah
proč hledáme Patrony pro 365 dní projektu Stárneme spolu


Stárneme spolu je hlavním neziskovým projektem spolku Návraty 2017, z.s. se sídlem ve Vlčkovicích v Podkrkonoší, okres Trutnov, Královéhradecký kraj.

Vize projektu je s pomocí koní propojovat lidi tak, aby nikdo z nich nebyl sám. Základní cílovou skupinou jsou lidé ve věku 55+.

Stárneme spolu je třetím "koňským" projektem vedeným Jitkou Černou (Dětská jizdárna Ponycentrum-JK 2003-2013, 8 ročníků Slavností koní, historie a řemesel Kuks 2007-2019).

Koně jsou připraveni, koňské zázemí také a zázemí lidské už čeká jen na dokončení výstavby obecního vodovodu a kanalizace na jaře 2023.
Poté můžeme konečně naplno spustit společnou péči o koně, vzájemná setkávání seniorů, přednášky o přírodě a zahradničení, provoz Semínkovny, v online světě propojování dalších lidí zprávami ze života nejen našich koní.

Proč projekt Stárneme spolu právě nyní potřebuje své Patrony?

Samotnou péči o koně zajišťuje Jitka a další jako dobrovolníci a v tom budou pokračovat dál, tam změna není potřeba.

Jsou tu ale finanční náklady na krmení koní, na provozní vybavení, na stavební úpravy, na energie ... Dosud tyto příjmy zajišťovala Jitka poskytováním služeb BOZP a občasným získáním grantu. Dalo se to zvládnout, protože v době čekání na zprovoznění obecního vodovodu se denní čas dělil jen mezi péči o koně a zajišťování provozních financí. Nyní je ale potřeba najít čas ještě na otevírací dobu, na organizaci akcí, na zpracování tiskovin, vedení webu... Den má stále jen 24 hod. Přišla tedy doba zajistit pro spolek jiné příjmy než dosud.

Z věty "Jak můžu pomoci? Tisíc korun vás přece nevytrhne." a odpovědi "To ne. Ale 365krát tisíc korun už ano" se narodila myšlenka Buďte s námi - hledáme Patrony pro 365 dní života projektu Stárneme spolu.
Jak se můžete přidat i vy?

Právnické osoby se stanou Patrony nejjednodušeji zakoupením "reklamního Patron prostoru", kde jedno políčko (den) znamená 1210,-Kč (1000Kč+21%DPH). Na vašem zakoupeném políčku uvedeme název firmy nebo logo a prolinkujeme ho na váš firemní web. Pokud budete Patrony více políček, vejde se i delší dohodnutý text. Toto poděkování za vaši pomoc bude u nás na webu vystaveno nejméně 365 dní.
Stačí kontaktovat Jitku Černou nejlépe emailem info@navraty2017.cz, na jakou částku má zaslat fakturu, případně lze částku 1210,-Kč (případně její násobek) rovnou poslat na náš podnikatelský účet 276626055/0300 a jako variabilní symbol uvést své IČ, daňový doklad zašleme obratem.

Jako fyzické osoby se stanete Patrony odesláním částky 1000 Kč na transparentní účet 307010019/0300, když do poznámky napíšete své jméno jako odesílatele. Všechny přijaté částky na tomto účtu jsou považovány za dary. Prosím neposílejte peníze anonymně, nemáme oficiálně zřízenou sbírku, museli bychom je vrátit zpět na váš účet.
Pokud vás Jitka zná nebo pošlete své nacionále na email info@navraty2017.cz, vystaví vám doklad o daru. Dostanete vyúčtování přijatých darů a samozřejmě vás uvedeme mezi Patrony na nejméně 365 dní.
Budeme vděční také za jakoukoli menší částku než je uváděná tisícovka. Jen pro spravedlnost vůči ostatním počkáme se zařazením mezi Patrony, až se sejde více menších částech a políčko zaplníme více jmény.
Pokud můžete, buďte s námi.
Děkujeme za pomoc i sdílení mezi vašimi kamarády.
KONTAKT
Jitka Černá
Telefon: 777 628 028
e-mail: info@navraty2017.cz
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Návrat na obsah